חידוש מרצפות לבית

מרצפות הבית עוברות הרבה במהלך השנים - וככל שהזמן עובר הן נראות פחות ופחות מרשימות ונוצצות. חידוש מרצפות לבית או לעסק היא הדרך הטובה ביותר להחזיר את הניצוץ והרעננות למרצפות שלך. בעזרת מכונת פוליש איכותית המתופעלת על ידי אנשי מקצוע אשר נבחרו בקפידה, המרצפות שלך יכולות להיראות שוב כמו חדשות. חידוש המרצפות מנקה כתמים עיקשים אשר כבר הפכו לחלק מהרצפה שלך. חידוש המרצפות נעשה בהתאמה לסוג הרצפה שלך וכבר בשיחת הטלפון נוכל להבין באיזו רצפה מדובר ולהתאים עבורך את חומרי הניקוי והמכשור אשר יחדשו ויתחזקו אותה.

מתי יש לערוך חידוש מרצפות בבית או בעסק

חידוש המרצפות שלך צריך להיעשות כאשר הרצפה מאבדת מהאור שלה. רצפת החדר משפיעה בצורה ישירה על האווירה של החדר כולו ועל תחושת הניקיון בו. רצפה לא נקייה מקרינה באור שלילי ומלוכלך על כל החלל ולעיתים קרובות גם גורמת לו להרגיש קטן יותר. מרצפות נקיות, מצד שני, יוצרות אווירה נעימה, מזמינה ומרשימה. מומלץ מאוד לערוך חידוש למרצפות הבית או העסק אחת לתקופה כדי לוודא שהמרצפות ימשיכו לשרת אותך נאמנה במשך שנים רבות.

חידוש מרצפות מקצועי

בעיקר כשמדובר במרצפות העשויות מחומרים מיוחדים כגון שיש, סומסום, אבן טרקוטה וכדומה ישנה חשיבות אדירה להיעזרות בגורם מקצועי המכיר את חומרי הניקוי השונים ואת ההשפעות שלהם על המרצפות השונות. חידוש מרצפות היא הדרך החשובה ביותר לתחזוקת המרצפות שלך אך שימוש בחומרי ניקיון או שיטות חידוש לא נכונות יכול לפגוע במרצפות ולהוביל לנזק משמעותי.

100% נקי – חידוש מרצפות לבית

100% נקי הינה חברת ניקיון בעלת קהל לקוחות רחב המבצעת ניקיון יסודי ואיכותי, אנחנו מספקים לבתים ודירות שירותי ניקיון באופן שוטף, לצד מענה לפרויקטים חד פעמיים כגון ניקיון דירות לאחר שיפוץ, או שירותים תקופתיים כדוגמת חידוש מרצפות לבית.

באמצעות שימוש במוצרי הניקיון האיכותיים ביותר ובאנשי המקצוע האדיבים והמנוסים ביותר אנחנו מסוגלים להציע לך את שירותי הניקיון שישאירו אותך מרוצה - ומזמינים אותך

ליצור עמנו קשר בטלפון 058-4193441 ולהיות גאה ברצפת הנכס שלך.