טיפול בהצפות ושאיבת מים

מתמודדים עם הצפה? 100% נקי מציעה לכם שירות שאיבת מים מקצועי!

שירות מקצועי, יעיל ומהיר הנו מחויב המציאות בכל הנוגע להצפות ללא שום קשר לסיבה שגרמה להצפה מלכתחילה. הצפות אשר לא מטופלות כראוי או לחלופין לא מטופלות בזמן עלולות לשבש את שגרת החיים במידה משמעותית וכן לגרום לנזקים כבדים. לכן יש לפנות לחברה מקצועית אשר בכוחה לספק פתרון מקצועי ואיכותי ולפעול כמה שיותר מהר לשאיבת המים, לייבוש החלל ולמזעור נזקים ככל האפשר.

למה אנחנו?

זה פשוט – כדאי לבחור בנו משלוש סיבות עיקריות:

  1. מיומנות – באפשרותנו לספק לכם שירות מקצועי המבוסס על ידע וניסיון בתחום.
  2. קדמה – אנו עובדים עם ציוד משוכלל, יעיל ומתקדם לשאיבת מים.

זמינות – אנו זמינים עבורכם במידה מרבית ונגיע אליכם במהירות האפשרית.

24/7 – זאת מידת הזמינות שלנו עבורכם

חברת 100% נקי מספקת שירותי שאיבת מים וטיפול בהצפות בפריסה ארצית. המשמעות היא שאנו זמינים ומזומנים להגיע אליכם במהירות המרבית בעת מקרה חירום ולספק לכם שירות מהיר, מקצועי ואיכותי. בין אם אתם מתמודדים עם בעיות הצפה בבית הפרטי ובין אם בבית העסק לנו כל הידע המקצועי הנדרש כדי לספק לכם מענה ראשוני, זאת תוך שמעמידים לרשותכם צוות חירום הזמין עבורכם סביב השעון.

תנו לנו, המומחים, לעשות עבורכם את העבודה

בכל מקרה בו אתם מתמודדים עם הצפה ובכל שעות היממה אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו וצוות המומחים שלנו לשאיבת הצפות יעשה את דרכו אליכם מיד, תוך שפועל לייבש את מוקד ההצפה באופן מקצועי ובעזרתו של ציוד טכנולוגי משוכלל. אנו נפעל במהירות וביעילות זאת על מנת למזער נזקים עד כמה שניתן וכדי להרחיק ריחות בלתי נעימים מהחלל. בעזרת שירותנו המקצועיים אתם תוכלו ליהנות ממאה אחוז ניקיון ולחזור לשגרת החיים שלכם במהירות המרבית.

בעזרת שירות מהיר ואיכותי של חברה מקצועית תוכלו למזער את נזקי ההצפה ולמנוע נזקים נוספים. לפרטים נוספים או להזמנת שירותי שאיבה בעתות חירום - צרו עמנו קשר במספר 058-4193441 ואנו נגיע אליכם במהירות המרבית.

מהן הסיבות להצפה?

ישנן סיבות רבות ומגוונות אשר עשויות לגרום להצפות, ביניהן אלו הבאות:

תשתיות ביוב ישנות או לקויות – אחת הסיבות העיקריות אשר מובילות להצפה היא תשתית ביוב לקויה או ישנה. בעונת החורף בה הגשמים מרובים מערכת ביוב לקויה לא תמיד תצליח להתמודד עם כמויות המשקעים המרובות בהצלחה, מה שמוביל לכך שתעלה על גדותיה ותגרום להצפה. כמובן שהמקומות המועדים ביותר לפורענות יהיו בתים נמוכים או לחלופין דירות בקומת קרקע. יש לציין כי תשתית ביוב לקויה הנה באחריות הרשות המקומית ודיווח לגוף הממונה על הנושא יוביל לתיקונה.

תשתיות ביוב ישנות או לקויות – אחת הסיבות העיקריות אשר מובילות להצפה היא תשתית ביוב לקויה או ישנה. בעונת החורף בה הגשמים מרובים מערכת ביוב לקויה לא תמיד תצליח להתמודד עם כמויות המשקעים המרובות בהצלחה, מה שמוביל לכך שתעלה על גדותיה ותגרום להצפה. כמובן שהמקומות המועדים ביותר לפורענות יהיו בתים נמוכים או לחלופין דירות בקומת קרקע. יש לציין כי תשתית ביוב לקויה הנה באחריות הרשות המקומית ודיווח לגוף הממונה על הנושא יוביל לתיקונה.

החשיבות של טיפול מידי בהצפה

כאמור הצפות יכולות לגרום לנזקים רבים כאשר הן אינן מטופלות בזמן ולכן קיימת חשיבות רבה לטיפול מידי בהצפה. הטיפול עצמו כולל את פינוי המים מהאזור המוצף, כאשר פעולה זו נעשית על ידי מכשור וציוד מקצועי כגון מכונות שאיבה. תפקידן של מכונות השאיבה הוא לשאוב את המים ולהעבירם בחזרה אל מערכות הביוב. לאחר שהמים מפונים יש להתפנות אל עבודת הניקיון תוך התייחסות לנזקים להם גרמה ההצפה. כמו כן לא חשוב פחות – יש לטפל בליקוי שהוביל להצפה עצמה.

סתימה – עוד סיבה שעלולה לגרום להצפה היא סתימה בבורות הניקוז או במערכת הצנרת הביתית, מה שמוביל לכך שמי השופכין אינם מתנקזים אל מערכת הביוב הכללית. סתימות אלו עלולות להתרחש עקב עצמים אשר נזרקו לצנרת המים, או אבנים שהתמוטטו לתוך בורות הניקוז. או אז ההצפה יכולה להתרחש גם בגינות פרטיות כאשר מי גשמים או מי השקיה מצטברים בבורות ניקוז חסומים ובסופו של דבר עולים על גדותיהם.

טיפול מונע

כדי להימנע מהצפות יש לבצע טיפול מונע ולאתר ליקויים לפני בוא החורף. אין ספק כי שילוב בין תשתית ביוב לקויה, צנרת ישנה ושימוש רשלני הוא אינו שילוב מנצח והוא יכול להפוך את ההצפה לחוויה שכיחה אשר תחזור על עצמה שוב ושוב. יש להבין כי הצפות אכן טומנות בחובן סכנה לחיי אדם וללא הטיפול המתאים הן גם יכולות להוביל לסכנה תברואתית.

כמו כן קיומן של הצפות יכול לגרום לנזק למבנה או לרכוש, נזק שיכול להגיע לכדי ממדים עצומים. העובדה כי הצפה הנה ללא ספק חוויה לא נעימה אשר יכולה להוביל לנזקים ואף לסכן חיים ללא התייחסות מידית, מחייבת תחזוקה שוטפת אחת לתקופה. כמו כן במקרה ולמרות התחזוקה מתמודדים עם הצפה יש לפנות לרשות המקומית על מנת לטפל בנזקים ולחברת ניקיון מקצועית אשר תספק את כל השירותים המתאימים כדי שניתן יהיה לחזור במהירות לשגרה.

הצפות – היום שאחרי: ניקיון וטיפול בנזקים

ישנן סיבות רבות ומגוונות אשר עשויות לגרום להצפות אולם לאחר שאלו נגרמות יש לטפל בבעיה באופן יעיל ומהיר. לא פעם בעת הצפה נדרש מאתנו להחליף חלקים בצנרת והתשתית תוך שאנו נעזרים באנשי מקצוע מיומנים לצורך התהליך. כדי למזער את הסיכויים לקיומה של הצפה יש לתקן את הנסיבות לקיומה ואת הליקויים הקיימים. כאשר הטיפול בהצפה נעשה באופן מקצועי ניתן להימנע מהוצאות כספיות ומהישנותה של התופעה שוב ושוב. לאחר ההצפה יש לדאוג לטיפול בנזקים לרבות בקירות שניזוקו, בחפצים ובציוד וכיוצא בכך. אולם את מרב הנזקים ניתן בהחלט להציל בעזרתה של חברת ניקיון מקצועית. חברת ניקיון אשר מתמחה בנזקי מים והצפות תוכל לספק לכם שלל של פתרונות מתקדמים, לסייע לכם לבצע ניקיון יסודי ולהסיר את כל הכתמים שנגרמו כתוצאה ממי הביוב.

אילו נזקים יכולים להיגרם למבנה לאחר הצפה?

מלבד נזקים לרכוש ולציוד יכולים להיגרם נזקים גם למבנה לאחר הצפה, ביניהם:

נזק לקירות הבתים – מבין הנזקים הגדולים אשר יגרמו לבית כתוצאה מההצפה הנזק לקירות יהיה בין המשמעותיים. בניגוד לגגות ולהם חומרי איטום שונים, קירות הבית יתקשו לעמוד איתנים כנגד הצפה ממושכת של מים או ביוב. המים עשויים לחלחל את הקיר או לתוך סדקיו ולגרום לנזילות, רטיבות או טחב.

מכשור מקצועי – הדרך להתגבר על הצפה

רבים האנשים אשר מנסים להתמודד עם עול ההצפות בעזרת סמרטוט, מגב ודלי אולם לא פעם מוטב להזמין חברה מיומנת אשר מחזיקה בציוד מקצועי. משאבות מים מקצועיות יוכלו לסייע לכם למזער את נזקי ההצפות בקלות וביעילות. המשאבות נידות וניתן לשאת אותן ממקום למקום וכך לתת מענה לכל חדר וחלל בבית שלכם. בעזרת משאבה ניתן לשאוב את המים בבית או בדירה במהירות גדולה וכך לחסוך מכם מאמצים או עבודה מרובה. את הטיפול להצפה יש להתאים לאופייה ולעוצמתה תוך שמתייחסים לנזק הפוטנציאלי אותו יכולה לגרום. לכן אם ברצונכם להימנע מנזקי הצפה עליכם ליצור קשר עם חברה מקצועית שתספק לכם את המענה המיומן, האיכותי והמהיר ביותר. חברה אשר מתמחה בטיפול בהצפות ולה משאבות מיוחדות ועוצמתיות לשאיבת מים תוכל לסייע לכם להתמודד עם ההצפה על הצד הטוב ביותר.

מה כולל שירות שאיבת מים?

השירות של שאיבת מים נחשב למקצועי ביותר והוא מתבסס על משאבות מים רבות עוצמה אותן ניתן לנייד ממקום למקום. משאבות אלו מסוגלות לשאוב כמויות גדולות של מים ובכך לתת לכם את המענה המושלם במקרה של הצפה. כמובן שאינכם צריכים להחזיק משאבה מסוג זו אצלכם בבית, אלא שבעת מקרי חירום עליכם להתקשר לחברה מקצועית שזהו תחום התמחותה על מנת שתספק לכם את הפתרון המתאים והמקצועי ביותר.

ניידות היא שם המשחק

בכל מקרה של הצפה, בין אם בחלקי הבית השונים, בין אם במקלט ובין אם במרתף הפרטי יש להזעיק חברה מקצועית המתמחה בתחום. מלבד ידע וניסיון חברה מקצועית מחזיקה בציוד מקצועי ומשוכלל אשר יאפשר לה לטפל בבעיה במהירות. בין המכשירים אשר עומדים לרשותה תהיה משאבת מים חזקה אשר ביכולתה לחסוך לכם בזמן יקר ולבצע שאיבה ביעילות ובמהירות. כך לא תצטרכו להשתעבד לדלי ולסמרטוט אלא שהמכונה תעשה עבורכם את העבודה בזמן קצר יותר משמעותית.

נזק לשכבות הצבע והסיד – לא פעם הצפה יכולה לגרום לכך ששכבות הצבע והסיד שעל הקיר יתנפחו ועל כן תידרש עבודת שפכטל וכן צביעה מחודשת של קירות הבית השונים. טיפול זה יש לעשות מן היסוד וכך להיפטר מנזקי הרטיבות ולמנוע את היווצרותם של ריחות רעים ולא נעימים.

טיפול בהצפות ושאיבת מים במקלטים

אף על פי שהם אינם משמשים אותנו בשגרת החיים היום-יומית למקלטים ישנו תפקיד חשוב וחיוני. בעתות מלחמה ומשבר אליהם אנו רצים כדי להתגונן, הם משמשים כמקום מפגש לדיירים ולא פעם משתמשים בהם כדי לאחסן ציוד או רהיטים. לכן יש לשמור על המקלטים מתוחזקים ובכך למנוע את הצטברותם של מים רבים בהם במקרים של הצפות. בל נשכח שמיקומם של מקלטים הוא מתחת לאדמה ולכן לרוב הם מועדים לפורענות. לכן מומלץ לטפל במקלטים באופן שוטף ולשמור על תחזוקה נאותה לאורך השנים וכך להימנע מהצפות בימות החורף הגשומים. כמו כן במידה וכן קיים חשש להצפה מומלץ ליצור קשר כמה שיותר מהר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בשאיבת מים במקלטים ותוכל לסייע לכם למזער נזקים תוך שתטפל בבעיה במהרה.

טיפול בהצפות ושאיבת מים במרתפים

התמודדות עם הצפות זו תמיד משימה קשה, אולם רבים יסכימו כי ההצפה הקשה ביותר היא זו אשר מתרחשת במרתף. קומת המרתף נמוכה מתחת לפני הקרקע ואין בה שום יציאה נוחה אל מחוץ לגבולות המבנה, על כן, יהיה קשה מאוד לנקז מים אשר מצטברים בה כתוצאה מהצפה, כל שכן למנוע נזקים למבנה עצמו ולרכוש. היות ומים הנובעים מהצפה מתפזרים מהר מאוד, הם יכולים גם במהירות רבה לגרום לנזק חמור ובלתי הפיך לריהוט ואף למוצרים חשמליים. לכן כאשר אתם מתמודדים עם מצב חירום כמו הצפה במרתף מומלץ ורצוי לפנות לחברת ניקיון אמינה ומנוסה אשר תוכל לספק לכם שירות מקצועי בתחום שאיבת מים ממרתפים.

בחירת חברה מקצועית

כדי ליהנות מהשירות הייחודי של שאיבת מים ולחסוך מעצמכם טרחה כל שעליכם לעשות הוא למצוא חברה מקצועית ולה ניסיון בתחום. תוכלו לעשות זאת דרך האינטרנט או לקבל המלצות ממכרים, חברים או בני משפחה אשר התמודדו בעברם עם מקרה של הצפה. לפני שבוחרים חברה יש אכן לבדוק את מידת מקצועיותה, לברר כי אכן יש לה ניסיון בתחום, לשאול אודות המכשור עמו היא עובדת וכן לברר את מידת הזמינות, חשוב שתהיה זו חברה אשר יכולה להגיע ישירות אליכם במהירות.

100% נקי – כך יראה הבית שלכם לאחר הטיפול שלנו

100% נקי מספקת מגוון רחב של שירותים ביניהם שירותי שאיבה לאחר הצפות. יותר מכך אנו מתמחים בשירותי ניקיון נוספים לבתים פרטיים ביניהם: ניקיון בתים, ניקיון דירות, פוליש קריסטל, ניקיון דירות לאחר שיפוץ, סילר, פוליש ווקס, פוליש אקרילי ועוד. השירותים שלנו נחשבים למקצועיים במיוחד ולא בכדי אנו נחשבים למובילים בתחומנו. אנו נוכל לספק לכם פתרון איכותי, מקצועי וזמין בעת הצפה וכן במקרים רבים נוספים.

בין אם אתם זקוקים לשירותי שאיבת מים לאחר הצפה, בין אם לשירותי ניקיון כלליים, בין אם לניקיון לאחר שיפוץ ובין אם בפוליש איכותי מסוגים שונים לנו כל הציוד, המכשור, הידע והניסיון כדי לספק לכם שירותים באיכות גבוהה ובסטנדרטים בלתי מתפשרים. כדי לספק לכם את הטוב ביותר אנו דואגים להתעדכן ללא הרף בכל החידושים הקיימים בענף הניקיון, לעבור הדרכות והשתלמויות ולעבוד עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר בתחום. לכן אנו יכולים לספק לכם שירותי טיפול בהצפות ושאיבת מים ברמה המקצועית ביותר.

לקבלת הצעת מחיר עבור שירות מקצועי לטיפול בהצפות אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר במספר 058-4193441 או במייל yanivnaki@gmail.com ואנו נשמח לעמוד לשירותכם. כמובן שדרכי התקשרות אלו זמינות עבורכם גם בעת מקרי חירום!