ניקיון דירה חדשה

כאשר אתם נכנסים לגור בבית חדש, אתם ודאי תשושים אחרי הריצות והאנרגיה שהשקעתם, אך המשימה אינה גמורה עדיין. יש להשלים ניקיון שכבות צבע, להבריק, לשאוב, לטאטא ולרחוץ כל פינה בבית... אולם אין לכם ממש סיבה לדאוג - אנו בחברת 100% נקי נעשה זאת עבורכם על הצד הטוב ביותר!

בראש ובראשונה - אזהרות למזמיני שירותי הניקיון

אל תתפתו לסגור עסקה זולה בטלפון! עסקה זולה לוקחים כאשר השירות או המוצר אינם מהותיים אלא כלכליים נטו, אבל בשירות כה מהותי ונוגע לחייכם כמו ניקיון, אין להתפשר. הדבר עשוי להוביל אתכם למפגשים עם נוכלים לא רק בשל העבודה הגרועה שהם יספקו, אלא משום שלאחר מתן השירות הם עשויים להכניס אותיות קטנות לחוזה בניכם ולהקפיץ את המחיר. 100% נקי לעומת זאת, אומרת לכם מראש מה המחיר בלי כל הפתעות וכשלים לוגיים באשר הם, על בסיס בדיקה שתיערך בבית הלקוח. בנוסף, אנחנו עובדים על פי תווי תקן מחמירים ומוכרים.

לא פחות חשוב: לנקות היטב - וגם לשמור על הסביבה

ב-100% נקי ייעשה שימוש אך ורק בחומרי ניקיון השומרים על הסביבה, אשר נבחנו במכוני תקינה בישראל ובעולם. החומרים איכותיים, לא חוסכים לנו על גביכם, ומשפרים מאד לא רק את רמתו הוויזואלית של הבית, אלא גם את האווירה שתיווצר בו: ריחות נעימים ותחושה נקיה לחלוטין.

הצוותים המנצחים של 100% נקי דואגים לניקיון דירתך

אנו משתמשים בחומרי ניקיון איכותיים אשר נבחרו בקפידה רבה, אותם לא ניתן למצוא במשימות ניקיון סטנדרטיות בבתים פרטיים. יש לנו מכשירים כמו מכונות ניקוי בקיטור, צינורות גרניק לניקוי הבית, מכונות פוליש מתקדמות ורבות עוצמה, ומכונות שטיפה מכל הסוגים.

העבודות מתבצעות באמצעות צוותים מיומנים ומקצועיים, אותם אנו מכשירים למטרה זו. הצוותים בקיאים היטב בסוגי החומרים והמכשירים, והם ישתמשו בהם כדי להפוך את הבלתי אפשרי כביכול לאפשרי. עבודות קשות וסיזיפיות ייעשו בפרקי זמן קצרים ומהירים מאד.

ניקיון הדירה בכפוף ללוחות הזמנים – יש כזה דבר

ניקיון לאחר בנייה ראשונית שונה מהותית מניקיון לאחר שיפוץ. בית חדש מצריך שימוש בחומרים אזוטריים שלא הרבה חברות ניקיון מכירות, ובשל כך לא מציעות שירו ניקוי בית חדש. בית חדש הוא למעשה מתחם סגור וריק מתוכן, למעט סוג אחד: זוהמה, לכלוך ושיירי בנייה. כמובן שהקבלן גרם לכך שייכנס המון אבק וטחב בתהליכי הבנייה ואם נוסיף לכך גם פסולת מסוכנת כמו שברי זכוכית וחתיכות עץ חדות – הבית לא רק מלוכלך אלא מהווה סכנה למבקריו.

בשביל להביא בית כזה למצב של ניקיון יש להכין המון משאבי ניקיון כגון מים, מטליות, מרית ולהתכונן להפסד ניכר של ימי עבודה – ובריאות נפשית וגופנית. במקום זאת, המשיכו בשגרה שלכם, ותנו לחברה מקצועית לעשות במקומכם את העבודה. בתוך 24 שעות נבצע את כל משימות הניקיון, ונהפוך בית עם כתמי צבע, טחב ולכלוך לבית ברמת גימור של סוויטות בבתי מלון, בית ריחני שיעשה לכם חשק לשהות בו בכל רגע ורגע.

מערך רחב של שירותי ניקיון לדירה החדשה

במקביל לניקיון בשביל הניקיון, אנו מציעים משימות-בית הקשורות בעקיפין לתחום ההיגיינה והחזות של הבית. כך, למשל, ניתן לצרוך אצלנו שירותים כגון ניקוי חלונות ופוליש לרצפה. כשאתם בוחרים בחברה, בחרו בחברה שיודעת לעשות כמה שיותר שירותים עקיפים ונוספים לניקיון עצמו.

מהו הדבר החשוב באמת בנוגע לניקיון?

ניקיון אינו תהליך פשוט, ובהחלט ניתן להצביע על רמות ביצוע בתחום הזה. ככל שהחברה יותר מומחית ומקצועית, סימן שרמת השירות שתקבלו תהיו יותר גבוהה. רמה כזו מתבטאת בשימוש בחומרים וכלים ייעודיים שלא קיימים אצל חברות המספקות שירותי מנקה/עוזרת בית באופן שגרתי. בהיעדר המקצועיות הזו, לא רק שהעבודה תהיה בינונית, היא עשויה לגרום נזק לנכס החדש שלכם, אשר עלול להתגלות גם לאחר מספר שבועות מרגע שאירע. וזה יהיה חבל.

מסקנה, רק חברה מקצועית כמו 100% נקי תוכל לערוב לניקיון בתיכם וגם לשלמותם!

איכות חסרת פשרות – זה לא הזמן להשתפר

אצלנו כל שירות מוגש באיכות הנדרשת ובהתאם לצורך שלך, כך שלא פלא שתמצאו המלצות רבות על 100% נקי – חלקן ממקור ראשון וחלקן מאמצעי התקשורת הכתובים והמקוונים השונים. לכן, כאשר בוחרים אותנו, אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם איכות, אמינות, יעילות ומעל לכל – שירות בטוח וודאי.

מחיר נוח לכל לקוח!

אנשים לא מעטים נרתעים מחברות ניקיון ומעדיפים מנקים פרטיים בשל המחיר הזול יותר. ברם, היתרון בחברה, ובייחוד בחברה שלנו, הוא שהמנקה יתייצב בזמן ובמועד, לא יבריז ולא יותיר מאחוריו עבודה גרועה. בנוסף, אנו מנהלים את התמחור שלנו כך שיהיה נגיש ללקוח, שיוכל ליהנות ממחיר משתלם מבלי להוריד באיכות – ומבלי לשלם על תוספות שלא לקחתם בחשבון.

השירות מוענק לבתים בכל הסוגים והגדלים ומכל רחבי הארץ. אנו עובדים לא מעט עם חברות קבלן המזמינים אותנו לבצע את השירות לפני שהם מוסרים את המפתחות לרוכשים. היקף העבודה שלנו רב מאד, ולא מעט צרכני ניקיון בחרו 100% נקי בשביל בית נקי, מצוחצח ועתיר-זכויות בכל קנה מידה!

מוזמנים ליצור קשר עם 100% נקי: 058-4193441, או במייל yanivnaki@gmail.com – תנו לנו ליצור עבורכם את הדירה הנקייה שחלמתם עליה בהקדם!