פוליש אקרילי לרצפות

באמצעות ציוד חדשני, אנו בחברת 100% נקי מבצעים פוליש אקרילי בבתים ובמעונות. אם גם אתם מעוניינים ברמת גימור חסרת תקדים, כנראה שפוליש אקרילי הוא הפתרון בשבילכם. פוליש אקרילי לרצפות מורכב מחומרי תרכובת מיוחדים המעניקים גם הברקה לרצפה וגם הגנה עליה. שכבת ההגנה על הרצפה מונעת כמעט הרמטית את השחיקה (במבחן התוצאה יש האטה של השחיקה, אך לא מניעה טוטלית) וכך, מראה הרצפה נשמר חדש למשך זמן רב.

דבר ראשון - למי מומלץ להזמין פוליש אקרילי?

התשובה לכך היא פשוטה עבור המומחים, אולם לא עבור בעלי הנכסים. בקצרה, פוליש אקרילי מתאים עבור מי שיש לו את סוג הרצפה המתאים. לכן, תוכלו להיוועץ באנשי המקצוע של 100% נקי ולהתאים את סוג הפוליש המתאים ביותר עבור הרצפה שלכם.

מבחינת סוגי המרצפות להן מתאים ההליך, מדובר בכמעט כל הסוגים, למעט קרמיקה, גרניט וגרניט פורצלן. הרצפה הייעודית ביותר עבור פוליש אקרילי היא PVC, אך גם משטחי אבן ובטון יכולים לספוג פוליש זה בהצלחה רבה.

לקוחות הזקוקים לפוליש במקומות בהם מתהלכים הרבה אנשים, מומלץ שיהיה זה פוליש אקרילי שייתן מענה לרצפה שלכם. תכונותיו המיוחדות מאפשרות לכם להיות בראש שקט שלא תתבצע הולכת חשמל, גם לא סטטי. רמת הגימור הגבוהה של הפוליש הזה הופכת אותו לפופולרי כמעט בקרב כל בעלי המבנים: עסקים ובתים פרטיים כאחד.

מעלותיו של הפוליש האקרילי הן רבות ומגוונות

בזכות החומר בו אנו עושים שימוש במסגרת הפוליש האקרילי, הרצפה נעטפת בציפוי ייחודי ברמת הקשיחות שלו, ועל כן הוא עמיד מאד. הדבר מתבטא בחסינות מפני לכלוך ושריטות מרהיטים, מכונות כביסה, מקררים, מייבשים וכל משא כבד אחר שיוטל על הרצפה באופן ארעי או קבוע.

שלא כמו פוליש ווקס, לא תהיה כאן החלקה, ולא הידבקות של לכלוך. למעשה, פוליש אקרילי שונה מהותית גם מפוליש ווקס וגם מפוליש קריסטל. בעוד שבאחרונים, יש צורך גם לייבש את חומר הציפוי וגם להבריק את הרצפה עם מכונה ייעודית, הרי שבעת ביצוע פוליש אקרילי תזדקקו רק לייבוש חומר הציפוי, ותו לא.

למען הסר ספק, פוליש אקרילי אינו מגביל אתכם בחומרי ניקיון וחיטוי. ניתן לנקות את הרצפה עם מה שרוצים. בעזרת מכונת פוליש הרצפה שלכם תצופה בחומר אנטי סטטי. במקביל לכך, פוליש אקרילי הוא גם חסכוני, לא במחיר, אך בהחלט – בצורך לשפץ את הרצפה ולעשות פוליש חוזר. הפוליש האקרילי כה עמיד עד כי לא יידרשו כמעט כל טיפולי רצפה למעט ניקיון סטנדרטי, שגם הוא יהפוך למשימה קלה במיוחד.

100% נקי - המומחים לטיפולי פוליש אקרילי!

אצלנו תוכלו למצוא אנשי צוות מקצועיים, ציוד שנדיר למצוא בחברות ניקיון אחרות, וציוד פוליש מתקדם המאפשר לנו לספק לכם שירות פוליש אקרילי, ניקיון וכל עבודת שיפור חזות הבית – ישירות לכתובת שלכם.

לחברה אמצעי תקשורת נגישים, החל ממשלוח מייל, דרך פנייה ישירות מן האתר ועד לתקשורת טלפונית עם נציגינו. המענה של 100% נקי הוא מיד – ולא בכדי השירות שלנו מומלץ מאוד והמוניטין שלנו כחברה אשר התמחתה בניקיון ובביצוע פוליש עבור כל סוגי המרצפות בכל סוגי המבנים הוא ללא רבב.

ביכולתך ליצור קשר באמצעות הטלפון 058-4193441, וכן לשלוח מכתבים לכתובת "העבודה 10, בת ים". ניתן גם לשלוח מייל לכתובת yanivnaki@gmail.com. בכל אחד מערוצי התקשורת הללו יינתן ייעוץ מקיף לגבי הפרויקטים המומלצים ביותר לעשייה בביתכם בתחומי הניקיון והפוליש השונים.

התקשרו, וזכו למענה מידי מהמקצוענים של 100% נקי, 058-4193441!