פוליש ווקס לבית

פוליש ווקס לבית

שיטה זו מתבססת על ציפוי שעווה לרצפה שלכם. המילה האנגלית ווקס היא המילה העברית שעווה ועל כן מדובר באותו חומר בדיוק. חומר זה הנו שומן רווי שמקורו מן הטבע. במרצפות מאד עמידות, בהן סוג הפוליש הוא פרמטר פחות אקוטי מהנעשה בדרך כלל, מתאימה שיטה זו ביותר וחוסכת מחיר יקר. בעלי מרצפות הפרקט השונות, וכן מרצפות ויניל ושיש טראסו יכולים ליהנות מפוליש ווקס.

חברתנו מתמחה בניקיון וביצוע כל עבודת פוליש, ועל כן צברנו שם רב בכל הקשור לביצוע שירותי ניקיון ותחזוקה לשיפור נראות הבית שלכם. צוות החברה מורכב מעובדים מצטיינים ומנוסים שישמחו לתת לכם שירות ניקיון ופוליש מכל סוג, לרבות פוליש ווקס. אנשי הצוות שלנו עוברים הכשרות רצופות ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת שכל אחד ואחת מלקוחותינו יבטיחו לעצמם את שירות הניקיון המחמיא ביותר, והמדויק ביותר עבור ביתכם.

לפני הכל, חשוב להכיר את חסרונותיו של פוליש ווקס

בבואכם לעשות פוליש ווקס בביתכם, מומלץ שתביאו בחשבון כי הזזת רהיטים ברחבי החדר תשאיר סימנים על גבי הרצפה המבריקה שלכם. ממש תוכלו לראות "שורות" של גרירה ושריטה על השטח בו הציוד נגרר. כמו כן, כדאי להכיר שהחומר עצמו הוא חלק יחסית, כך שנשקפת לכם סכנת החלקה, אף על פי שלאחרונה התפתחו תרכובות שעווה המונעות החלקה וממזערות את הסיכוי שזה יקרה בפועל.

מעבר לכך, פוליש וקס אינו מחזיק מעמד לאורך זמן. זהו חיסרון שהוא גם יתרון משום שניתן לחזור על ציפוי הרצפה ללא צורך להסיר את השכבה הקודמת, מה שיוצר יעילות בעבודה והפרעה מינימלית לשגרת החיים שלכם.

ולבסוף, חשוב מאד: אם הריצוף שלכם הוא קרמיקה או גרניט פורצלן אין להזמין פוליש זה בשום אופן!

מהם יתרונות השיטה, אם כן?

ובכן, אחד היתרונות הראשיים של פוליש ווקס לבית הוא הנראות המעולה של התוצאה. כדי להגיע לתוצאה המקצועית, יש לבצע ניקיון מוחלט של הרצפה הן מלכלוך והן משומנים וכתמי שמן. ההברקה עצמה תתבסס על מריחת שכבת השעווה, ולאחר מכן תהיה המתנה עד הייבוש המוחלט לשכבת הציפוי הראשונית הזו. לאחר שזה יקרה, אנו נבריק את הרצפה באמצעות מכונת פוליש ווקס, יחד עם סקוטש להשלמת ההברקה.

קחו בחשבון שפוליש מסוג זה מצריך תחזוקה מחדש אחת לתקופה. אם הבית שלכם מאכלס דיירים רבים שיעברו וישובו אליו, יש לנקות לעתים קרובות את שכבת הפוליש באמצעות סמרטוט לח או מגבת שהרטבתם, בעוד שתוכלו לבחור בכך שהסרת שכבת הפוליש והטמעה של שכבה חדשה תיעשה על ידנו באופן התואם את הצורך שלכם ואת מידת השימוש שלכם ברצפה.

במקביל, אחד היתרונות המשמעותיים של השיטה היא - המחיר. ביחס לשיטות פוליש אחרות ולתוצאה הוויזואלית, מדובר בהשקעה משתלמת מאוד.

טיפ מהמומחים של 100% נקי: אם יש לכם תקציב גבוה, והמחיר אינו שיקול משמעותי, מומלץ לשקול פוליש קריסטל, אשר בשונה מפוליש ווקס לא גורם להחלקה, לא גורם לסימני גרירת ציוד כבד, ומחזיק זמן רב מאד את הרצפה שלכם מבריקה ויפה.

פוליש ווקס שהנו 100% נקי – אין עוד פוליש ווקס כזה!

אצל המומחים של 100% נקי תוכלו לקבל שירות פוליש ווקס מאת אנשי מקצוע המכירים את רזי העבודה – היות וכך, אנו משתמשים בחומר שעווה מיוחד ואיכותי המונע כמעט לחלוטין החלקה. את השירות ניתן להזמין דרך הטלפון שלפניכם: 058-4193441. כמו כן, תוכלו לפנות אלינו בכתובת המייל yanivnaki@gmail.com.