פוליש קריסטל

הכירו את טכניקת ההברקה החדשה והמקצועית ביותר שיש בנמצא: פוליש קריסטל! השיטה היוקרתית והמשתלמת להשיג את האפקט הרצוי, ואשר מתעלה על השיטה המוכרת יותר, פוליש ווקס, באופן חסר השוואה. פוליש קריסטל מבריק את ביתכם והופך אותו לבית דקורטיבי ונוצץ במיוחד. כיום ובעבר, בבתי מלון ומשרדים טכניקה זו הינה מקובלת עד מאד - בעוד משקי בית מתחילים בעת האחרונה להזמין הברקה מסוג זה כדי ליהנות מאותם היתרונות.

לפני שמתחילים - כמה מילים על השירות שלנו

100% נקי מבצעת ניקיון בית מקצועי על בסיס הדרכות מקצועיות לכל עובד ועובדת! ההכשרות נועדו לספק לכם, דיירים נכבדים, שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, פוליש קריסטל ברמת גימור חסרת תקדים וכל עבודת ניקיון וליטוש אחרת ברמות הגבוהות ביותר. כל בעל נכס פרטי או עסקי המזמין שירותי ניקיון ושיפור חזות הבית מאתנו יקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר אשר ניתן לספק. במסגרת פוליש קריסטל, אנו נצפה את רצפתכם באמצעות ציפוי עליון המספק ברק לרצפה וגם הגנה פיזית מפני מפגעים כאשר הברק שישתקף מרצפתכם יראה מושלם – ללא דופי – באופן שלא ניתן לחיקוי באף אחת משיטות הפוליש האחרות.

100% איכות

100% שירות

100% מקצועיות

טכניקת הברקה חסרת תחרות!

במסגרת פוליש קריסטל פוגשים חלקיקי קריסטל זעירים את הרצפה שלכם ומשודכים לרצפה בשכבה אחידה. היא נוצרת באמצעות ריאקציה כימית על בסיס חימום צמר פלדה. הן הכנת משטח ההברקה והן הטמעתו על הרצפה גורמים, בסופו של יום, לרצפה שלכם להיראות מאד מבריקה.

פוליש קריסטל מספק אפוא שירות ייעודי להברקת רצפות, כאשר שום צבע או מראה-חיצוני אחר של הרצפה לא משתנה, אך הוא נעשה מבריק פי כמה ממה שהיה לפני כן. פוליש קריסטל מתבצע על ידי מקצוענים על בסיס מכונה להכנת פוליש רצפות. פוליש קריסטל לא רק מבריק את הרצפה, אלא מטמיע מראה זה לאורך זמן רב מאד. חשוב להימנע מחיקויים, משום שיש המון סוגים לפוליש זה, ולא כל מה שמוצע לכם בשוק הוא הדבר האמתי.

אנו ממליצים על הקריסטל מבית Caselli, אשר הטמעתו ברצפת הבית מתבצעת ב - 5 שכבות היוצרות את האפקט הרצוי.

כל היתרונות של פוליש קריסטל עבורכם!

  • שימור ניקיון הרצפה הוא קל מאד ופשוט - מרגע שהיא נעטפת בפוליש קריסטל. השכבה העליונה כבר לא מחליקה, והיא עמידה בפני כתמים שנדבקים ממש כמו טפלון. לכן, שום לכלוך לא נדבק, ושטיפת הרצפה הופכת מפרויקט עז לניגוב קליל ביותר.
  • עבודת התחזוקה המעטה של פוליש קריסטל אכן הופכת אותו לפופולארי בקרב לקוחות כפי שהסתבר לנו לא מעט כאשר בדקנו את מדד שביעות הרצון מפוליש מושלם זה.
  • פוליש קריסטל מביאם את הרצפה למצב חלק ומבריק, חסינה משריטות כמעט לחלוטין, ולא סופגת כתמים של כימיקליים לרבות שתן בעלי חיים.
  • הפוליש יתבצע ללא גרירה, סימנים או סדקי עבודה מכל סוג. על כן, אין סכנה של החלקה. יתרה מזאת, פוליש קריסטל מוכיח עמידות גם אם מדובר במקום אותו פוקדים מבקרים רבים, או אשר סופג משאות כבדים.
  • ולבסוף, נכון, המחיר של פוליש קריסטל יקר לעומת פוליש ווקס, אבל הוא גם חסכוני יותר בהתחשב בטווח הארוך. פוליש ווקס הוא פוליש ששכבותיו לא עמידות והן מצריכות החלפה. פוליש קריסטל לעומתו לא מצריך כמעט שום תחזוקה מרגע שהוא בוצע, וגם אם היא תידרש זה יקרה לאחר שנים לא מעטות. על כן, התלות שלכם באנשי מקצוע המבצעים פוליש פחותה משמעותית בפוליש קריסטל מאשר בפוליש ווקס.

לאלו מבנים מתאים פוליש קריסטל?

בקצרה - לכל בית בו הריצוף הינו מאבן, משיש או טראסו. לעומת זאת, הטיפול אינו מתאים למשטחי גרניט פורצלן ומשטחים קרמיים מכל סוג, אשר דורשים פתרון אחר (צרו עמו קשר לפרטים נוספים)