שאלות ותשובות

כמה זמן מבעוד מועד
יש להזמין אתכם למטרת עבודת ניקיון?

אנו ממליצים לבצע הזמנה כמה שיותר מוקדם, רצוי אף 3 או 4 ימים מראש היות ואנו נותנים עדיפות לעבודות אשר הוזמנו ותואמו מראש. במקרי חירום ובמידת האפשר אנו נוכל גם להגיע אליכם מהיום למחר.

כמה עובדים דרושים כדי לנקות דירה ממוצעת?

בכל ניקיון של דירה או בית ממוצע אנו נשלח צוות הכולל 2 עובדים. במידה ומדובר בנכס גדול יותר, ניתן לתאם זאת מולנו ואנו נוסיף עובדים בהתאם לצורף ולהיקף העבודה

האם אתם מספקים שירותי ניקיון גם לבתים ריקים?

אנו מתמחים בניקיון דירות ובתים ריקים לאחר צביעה, בניה או שיפוץ בסטנדרטים גבוהים זאת תוך שמפגינים ידע נרחב בתחום, עובדים עם הציוד המשוכלל ביותר ועם החומרים החדישים שקיימים.

האם יש אחריות על השירות ומה קורה כאשר לא מרוצים מהתוצאה הסופית?

100% נקי מתחייבת על תוצאה מושלמת ומספקת על כך אחריות. העובדים שלנו לא יעזבו את הבית שלכם עד שלא תבצעו בדיקה ותהיו מרוצים במאת האחוזים מהתוצאה. כמו כן התשלום מתבצע רק בתום העבודה, מה שמאפשר לכם לבדוק את העבודה ולוודא כי הכל בוצע בהתאם לדרישות שלכם.

כמה זמן ייקח לצוות מטעמכם לנקות דירה או בית פרטי?

רוב המקרים הזמן הנדרש על מנת לסיים עם עבודות ניקיון בבית או בדירה הוא יום עבודה אחד בלבד, בין 6 ל – 8 שעות בממוצע. כמובן שהדבר נתון לשינויים ותלוי במשתנים כמו גודל הבית, כמות הלכלוך וכיוצא בכך. במקרים כאלו עבודת הניקיון תימשך שעות נוספות בודדות עד יום עבודה נוסף כאשר אתם לא תחויבו בתשלום נוסף.

ולבסוף, למה כדאי לי להזמין חברת ניקיון ולא עוזרת בית?

ובכן, יש יותר מסיבה אחת לכך, להלן הקריטריונים העיקריים שכדאי לבחון:

תשלום קבוע – לעוזרת בית התשלום מתבצע לפי שעה, כך שהיא יכולה למשוך את העבודה על מנת להגדיל את שכרה. כמו כן יש לשלם לה נסיעות והוצאות סוציאליות. לעומת זאת לחברה ניקיון משלמים מראש רק עבור הניקיון עצמו ולכן פעמים רבות זו השקעה יותר משתלמת.

סוגים שונים של שירותי ניקיון – חברת ניקיון מספקת מגוון גדול של שירותי ניקיון ולה כל כוח האדם, הציוד והמכשור הדרוש כדי לספק לכם שירותי ניקיון מורכבים, עמם עוזרת לבדה לא תצליח להתמודד.

אם אתם רוצים נכס נקי למשעי – אתם זקוקים לשירותי ניקיון מתקדמים, מורכבים ואיכותיים. 100% נקי היא הכתובת הנכונה למשימה ובעזרת המומחיות והידע שצברנו נוכל לעמוד לשירותכם על הצד הטוב ביותר!

שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים – בעוד שעוזרת עושה שימוש בחומרי הניקיון שלכם, לחברת ניקיון ישנם חומרי ניקיון יעודים משלה, היא מתמחה בשימוש בהם ולכן תוכל לבצע את העבודה טוב יותר ומבלי נזקים.

שירות מהיר – עוזרת בית היא רק בן אדם אחד בעוד שלחברת הניקיון יש שלל עובדים אשר זמינים לעבוד. כך בכוחה לספק שירות מהיר יותר בהשוואה לעוזרת ולסיים מהר יותר עם עבודת הניקיון.

לא פחות חשוב מהשאר – ביטוח – לחברת הניקיון יש ביטוח כך במקרה של נזק יש לכם למי לפנות. כמו כן היא אחראית לבטח את העובדים שלה ולספק להם תנאים סוציאליים. לתשלום ביטוח עבור שירותי עוזרת בית אתם תצטרכו לדאוג מה גם שלא תהיו מכוסים מפני תביעות.