שירותי ניקיון לעסקים

100% נקי הנה חברה מובילה בתחום הניקיון בישראל. לא, איננו מדברים אתכם רק על שנות העבודה ועל הניסיון שצברנו לאורך הזמן, אלא בין היתר גם על איכות הצוות ועל מציאת פתרונות יצירתיים ויעילים לניקוי בתי עסק. שירותי הניקיון הניתנים על ידי המומחים שלנו הנם חסרי פשרות ומבוססים על עבודה מבורכת, אמינות ומחירים אופטימליים המותאמים אישית לצורך שלך. כיצד נוכל לסייע?

סיימתם שיפוץ? כעת הזמן לנקות את העסק!

חיפשתם עסק נקי? ובכן, תוכלו להפסיק לחפש! המקצוענים של 100% נקי יבצעו עבור העסק שלך ניקיון יסודי ממבואת הכניסה >> ועד אחרון הקירות החיצוניים. בין אם מדובר בתריסים, חלונות, ארונות, פרופילים של חלונות, חדרי שירותים, משקופים, ריצוף ופנלים או כל חלק אחר בנכס – עם 100% נקי בית העסק ירגיש לכם לגמרי אחרת – גם אם השיפוץ היה מסיבי ביותר והותיר אחריו משרד מאובק ומזוהם.

ניקיון לאחר צביעת העסק

צבעתם את הנכס העסקי שלכם ואתם מרוצים מהתוצאה? אם כן, עכשיו נשאר לנקות אותו. עם 100% נקי תקבלו כל מה שתצטרכו למבנה נקי - מהמסד ועד הטפחות. כל מקום שביקרנו בו שיקף את המקצועיות של הצוות המקצועי לאחר טיפול יסודי שלנו – כך שאנו בטוחים כי המקצוענים של 100% נקי יספקו לכם את חוויית הניקיון היסודי בשלמותה.

ניקיון ופוליש ברמה אחרת

חברת 100% נקי תעניק למרצפות שלכם מראה ססגוני ומבריק. כדי להגיע לתוצאה הרצויה, אנו נעשה שימוש בצמר אלומיניום ובכך נדאג לשימור המרצפות שלכם במצב חדש, היות לכך שבין היתר חומר זה יאט תהליכי שחיקה טבעיים של הרצפות. בנוסף לכך, תמצאו שאין יותר סימני שריטות או גרירה כפי שהיו לכם בעבר. אם השיש והמרצפות שלכם עברו ליטוש, מומלץ מאד לבצע גם פוליש קריסטל באותם משטחים או לחילופין, ניתן להזמין פרויקט כולל הנקרא "פוליש ווקס", שיעניק למרצפות שלכם שכבה מבריקה ויתרום להאטת תהליך הספיגה בכל אריח רצפה.

ניקיון העסק בתום עבודות בנייה

100% נקי יהיו שם בשבילכם לאחר שתסיימו לבנות או לשפץ את המשרד. במסגרת השירות, אנו מנקים את קירות המשרד, התריסים והחלונות, מוצאים שיירי צבע ומסירים אותם, כמו גם מנקים משטחי קרמיקה או גרניט פורצלן – ומנגישים עבורכם מערך תמיכה רחב במיוחד הדואג לניקיון המשרד באופן יסודי.

שירותי ניקיון לעסק מרוהט

אנשי הצוות של 100% נקי יספקו לכם ניקיון מושלם - גם אם המבנה מרוהט בכבדות. במסגרת השירות, אנו נתמקד בכל חלקי העסק כולל חלונות ותריסים ונסיר מהם שיירי לכלוך ואבק, גם אם אתם לאחר שיפוץ. תנו לנו לקרצף לכם את הרצפה ולהחזיר את העסק שלכם למצב נקי ומצוחצח - מבלי שתצטרכו לפנות שום דבר מהמבנה.

הברקת חדרי מדרגות בעסק לאחר ניקיון יסודי

אם ניקיון יסודי שביצעתם בחדר המדרגות אינו נותן לכם את התוצאה הרצויה, אנו מספקים גם פוליש ייעודי לחדר מורכב זה, שאינו סטנדרטי בכל קנה מידה, במסגרתו נסיר כתמים שיתגלו במדרגות ונפעל לליטוש המוזאיקה, במקביל לציפוי המדרגות בחומר אקרילי למניעת החלקה והקניית מראה של מדרגה שזה עתה נשטפה ביסודיות.

ב-100% נקי עומדים לרשותכם מומחים ועובדים מיומנים שיפעלו תוך שימוש בכל הניסיון שצברנו על מנת לבצע עבורכם פוליש מלא בחדר המדרגות, החל בלובי, דרך הקומות השונות אם תבחרו בכך - ועד לגרם המדרגות עצמו, כולל כמובן כל מדרגה ומדרגה.

ניקיון וליטוש מרצפות

ליטוש היא אחת מפסגות האומנות, גם בתוך תחום הניקיון עצמו וגם בקרב חברות ניקיון מצטיינות. אצלנו ב - 100% נקי אנשי מקצוע הבקיאים בכל סוגי הליטוש, בין אם מדובר בליטוש באמצעות בד השמיר, אשר מסיר לכלוכים קשים, טחב וכתמים שונים, בין אם פוליש באמצעות אבן, שתפקידו ללטש משטחים עם בליטות וחורים ובין אם נדרש ליטוש בעזרת רשתות – שתפקידו לרדד משטחים תוך יצירת תחריטים קבועים בצורות נבחרות.

טיפ מהמומחים של 100% נקי: ההמלצה שלנו היא למרוח באופן קבוע סילר על הרצפה. הדבר ימנע לכלוך והיווצרות טחב קבוע על הרצפה, כולל כתמים. סילר הנו חומר אוטם, שתפקידו למנוע חדירת נוזלים לרצפה, ובכך למנוע סדקים והתנפחות. הסילר ישמר את האבן במצב אופטימלי למשך זמן רב, אך לא רק הגנה מפני כתמים מספק הסילר: אריחים שטופלו בסילר יפגעו פחות כאשר הם ייחשפו לחומצות ולחומרים רעילים מכל סוג.

ייעוץ מקיף ברמה האישית לפני כל יציאה לפרויקט

לפני ההזמנה הסופית של הפרויקט, ניתן לשוחח עמנו, ולקבל ייעוץ מכוון אישית. המומחים שלנו יתכננו עבורכם תכנית עבודה המותאמת לנעשה בנכס שלכם, תוך התחשבות באילוצים ובבקשות מיוחדות.

בנוסף לכך, קבלנים המעוניינים להיעזר בשירותינו ימצאו אוזן קשבת ואפשרויות שיתוף פעולה מגוונות. פנו אלינו כעת ונשמח לעזור!

לקבלת שירותי ניקיון מקצועיים ומותאמים אישית, חייגו כעת ל - 100% נקי: 058-4193441 – ונוכל לעמוד לשירותכם!